Explore these ideas and more!

Explore related topics

Sot në Prishtinë bëhet inaugurimi i shtatores së Ismail Qemalit

Sot në Prishtinë bëhet inaugurimi i shtatores së Ismail Qemalit

Kolona të gjata në pikëkalimet kufitare Merdare dhe Dheu i Bardhë

Kolona të gjata në pikëkalimet kufitare Merdare dhe Dheu i Bardhë

Mijallkov e ka organizuar konfliktin në Kumanovë

Mijallkov e ka organizuar konfliktin në Kumanovë

Devolli synonë të marrin nën kontroll edhe sektorin e naftës

Devolli synonë të marrin nën kontroll edhe sektorin e naftës

FSK vazhdon kërkimin e të riut Sead Alushit në lumin Ibër

FSK vazhdon kërkimin e të riut Sead Alushit në lumin Ibër

Për tre muaj, 3 500 aksidente

Për tre muaj, 3 500 aksidente

Punëtorët e RTK nesër protestojnë kundër menaxhmentit

Redaktorët e RTK-së protestojnë sot kundër zgjedhjes se kryredaktorëve

Shqipëria, Kosova dhe Mali i Zi të shpallen vende të sigurta

Gjermania përballët me fluks të madh të refugjatëve

Apeli i ndërpret masën e paraburgimit F. Maliqi

Apeli i ndërpret masën e paraburgimit F. Maliqi

Kosova e Shqipëria avancojnë bashkëpunimin mes Prokurorive

Kosova e Shqipëria avancojnë bashkëpunimin mes Prokurorive

Mustafa priti në takim ambasadoren e Kanadasë, Louise LaRocque

Mustafa priti në takim ambasadoren e Kanadasë, Louise LaRocque

Veseli bëri nderime para shtatores së heroit Zahir Pajaziti

Veseli bëri nderime para shtatores së heroit Zahir Pajaziti

Lunacek shpreh përkrahjen e saj të mëtutjeshme për Kosovën

Lunacek shpreh përkrahjen e saj të mëtutjeshme për Kosovën

Kthehen në Kosovë trupat e kosovarëve të vrarë në Kumanovë Video

Kthehen në Kosovë trupat e kosovarëve të vrarë në Kumanovë Video

Kosova shënon Ditën Kombëtare për Personat e Pagjetur

Kosova shënon Ditën Kombëtare për Personat e Pagjetur

Kosovarët përleshen në një kamp azili me serbët

Kosovarët përleshen në një kamp azili me serbët

Pinterest
Search